Diskusní forum

pětpluspět = (ochrana proti SPAMu)
Tereza | Lanžhot
Chtěla bych se zeptat jestli už je jisté v kolik hodin se bude hrát 2.3.2024 s Brnem?
Paca | LA
Chtěl bych touto formou nejen poblahopřát, ale i poděkovat klukům / a celému realizačnímu týmu/ za skvělý výkon, který, bohužel, nebyl korunován vítězstvím nad Zlínem. Opravdu nebylo poznat, že soupeř hraje 1. ligu. Ten, kdo čekal jen "beton" a nákopy, musel být zklamán :-) Hrála se vyrovnaná partie s hlavou nahoře. Rovněž organizace proběhla, jak je už v Lanžhotě zvykem, na velkou jedničku. Ještě jednou díky a budu se těšit na další podobné zápasy.
Sokol Lanžhot | Lanžhot
Milane děkujeme a těšíme se na vzájemné kvalitní zápasy
Milan | Nové Město a Moravě
Dobrý den, věděl jsem, že v Lanzhote se vždy hrál dobrý fotbal. Fotbalové stránky, jsou nejlepší co jsem prošel. Těším se na premiéru, naše SFK Vrchovina, pokud si pamatuji s Lanzhotem nikdy nehrala. My jsme po sestupu zMSFL a to je vždy složité, začínáme derby se ZR, jejich odmítnutí postupu byla chyba. Ať se daří.
Paca | Lanžhot
Až ti bude Jirko 100, tak ti klub poděkuje, neboj.
Jiří Bartoš | Lanžhot
Ty zřejmě nebudeš taká legenda
Jiří Sedláček | Lanžhot
Taky bych chtěl poděkovat klubu že mi umožnil hrát za tento klub 38 sezón a když jsem letos oslavil 50 tak si ani ne vzpomněli. Fakt diky ????????????
Paca | Lanžhot
Není zač. Ono v dnešní době sehnat někoho, kdo jde a "mákne" a neptá se co za to, je čím dál vzácnější. Ale obě hřiště v LA jsou důkazem, že tady to ještě jde.
Fotbal Lanžhot
Pavle děkujeme
Paca | Lanžhot
Nevím, jestli to bude někdo číst, poslední příspěvek je hodně fousatý, ale chtěl bych poděkovat všem, kdo podal pomocnou ruku při organizaci 100tého výročí lanžhotské kopané a věřím, že další stovka bude neméně úspěšná.
Pavel | Břeclav
Všem kolem lanžhotského fotbalu všechno nejlepší do nového roku a hlavně pokračování v úspěšně nastolené cestě i v dalším roku
borik | Breclav
Kdyz uz tocite to video, tak si to alespon zkontrolujte. Katastrofa.
jan fikar | Ostrava
Nereagujte na toho cypa. To vypadá, že to psal nějaký policejní konfident. Už jak napsal Baník pyčo s tvrdým y, svědčí o to, že je to provokatér. Těším se na středu. S pozdravem King Baník.
banikhooligans | Ostrava
těšte se na pořádnýýý bordééél, bude to lítat.. baník pyčo!!!
Josef Říha | Lanžhot
Také udělám výjimku a zareaguju jednou na anonymní příspěvek. Jako zástupce vedení klubu si velmi vážím každého, kdo chce v dnešní době cokoli dělat po skončení v zaměstnání, v rámci svého volného času a na úkor svých rodin pro fotbal v Lanžhotě. U trenérů mládeže to potom platí dvojnásobně, protože právě jejich přístup, obětavost a cit k dětem rozhodne, jací z jejich svěřenců vyrostou v budoucnu sportovci, ale také lidé, přičemž na výsledek si budou muset nějakou dobu počkat. Právě proto bude vedení stát za trenérem Didovem, i dalšími, protože u nich nebyl, není a nebude na prvním místě aktuální výsledek, ale právě způsob, jakým se k němu přišlo. A v tomto směru odvedli v posledních letech obrovský kus práce, za které jim naopak patří poděkování. Pokud by s tímto měl kdokoli problém a chtěl by si o tom popovídat, může se domluvit přímo se mnou na tel. 608715421. Josef Říha
Zobrazeno 1–15 z celkem 47

Aktuální články

Na generálku rychle zapomenout... Torzo lanžhotského týmu na Start Brno nestačilo

Pět zraněných hráčů základní sestavy a na lavičce jen tři dorostenci. Takový tristní stav týmu si trenér Hílek před generálkou na...

Pozvánka na fotbal

Zveme vás tímto na závěrečný přípravný zápas před startem jarní části sezóny.

Staň se rozhodčím

Nábor rozhodčích v plném proudu!Láká tě řídit utkání jako rozhodčí? Chceš zůstat u fotbalu i po konci hráčské kariéry? Máš cit...