muži

Polná vzdorovala jen poločas. Pak si Lanžhot otevřel střelnici

13.10.2019 | Josef Říha

Lanžhot své fanoušky na domácím trávníku v zápase proti předposlednímu týmu tabulky nezklamal. Jasně přehrál Polnou a nadále se může pyšnit titulem nejofenzivnějšího týmu divize D. Hosté z Vysočiny drželi Na Šlajsi s Lanžhotem krok jen v první půli, v té druhé už si s nimi svěřenci Milana Valachoviče dělali, co chtěli. Při poměru střel na branku 20:3 je pro Polnou konečný výsledek 6:0 ještě docela milosrdný. Na kanonádě se třemi brankami v průběhu dvaceti minut druhé půle podílel Radim Kleiber. Lanžhot zůstává v tabulce třetí hned za ligovými béčky Brna a Jihlavy.
Celý článek

Jihlava B - Lanžhot 2 : 1

05.10.2019 | Josef Říha

Ke šlágru kola přijel do Jihlavy Lanžhot, která chtěl stáhnout náskok svého soupeře.
Celý článek

Lanžhot - Start Brno 6 : 0

29.09.2019 | Josef Říha

Lanžhot doma nasázel šest gólů Startu, hattrick dal Dovhanyuk

Lanžhot, Brno – Projevilo se jejich aktuální rozpoložení. Zatímco fotbalisté Lanžhotu v posledních třech kolech divize D ztratili jen dva body, brněnský Start třikrát za sebou prohrál. A z Břeclavska si odvezl čtvrtou porážku v řadě, když v utkání devátého kola podlehl domácímu Lanžhotu hladce 0:6.

Archiv článků

Lanžhot své fanoušky na domácím trávníku v zápase proti předposlednímu týmu tabulky nezklamal. Jasně přehrál Polnou a nadále se může...

Lanžhot doma nasázel šest gólů Startu, hattrick dal DovhanyukLanžhot, Brno – Projevilo se jejich aktuální rozpoložení. Zatímco...