Lanžhot - Zbrojovka 1 : 6

23.06.2018 | Josef Říha

L a n ž h o t - Fotbalisté Zbrojovky zvítězili ve třetím přípravném utkání v Lanžhotě 6:1. Na hřišti divizního nováčka se hattrickem blýskl Ashiru, zbylé branky obstarali Vraštil, Marek Vintr a Růsek.

Sobota 23.06.2018, 16:00 | stadion Na Šlajsi Lanžhot

Sokol Lanžhot - FC Zbrojovka Brno

Branky: 81. Arsič - 14. Vraštil, 47. Ashiru, 49. Ashiru, 61. Vintr, 87. Růsek, 89. Ashiru (pk)

Rozhodčí: Tichánek František - Uher Antonín, Uher Antonín ml.

Sokol Lanžhot: 1 poločas: Klimeš - Šenk, Měřínský, Tóth, Ciprys - Hílek -Vujovič, Bartoš, Bartal, Vrábel - Čambal; 2 poločas: Klimeš - Ciprys, Měřínský, Tóth, Brankovič - Šefčovič, Krejčíř - Kleiber, Vrábel, Tuček - Arsič

FC Zbrojovka Brno: 1 poločas: Floder - Šural, Vraštil, Kryštůfek, Sukup - Sedlák - Jambor, Mičola, Krejčí, Majstorović - Zikl; 2 poločas: Floder - Chyla, Gáč, Pavlík, Gomes - M. Vintr, Kříž - Přichystal, Ashiru, Lutonský - Růsek

V útulném areálu Na Šlajsi, kam si našlo cestu takřka sedm stovek diváků, nastoupili do první půle i testovaní hráči Mičola a Majstorović. Podle očekávání byla aktivnější Zbrojovka, domácí ale odehráli první dějství s velkým nadšením a předvedli sympatický výkon.

První branky se diváci dočkali v 16. minutě. Krejčího povedený centr si ve vápně našel Lukáš Vraštil a hlavou otevřel skóre utkání. Ke konci poločasu mohl další zásahy přidat Zikl. Nejprve mu ale překazil radost domácí gólman, poté pak po dlouhém autu Šurala mířil těsně nad bránu.

Po změně stran nastoupila na hřiště odlišná jedenáctka, zůstal pouze gólman Floder. Střeleckou formu si z kabiny přinesl zejména Ashiru, který nastoupil netradičně ve středu pole. Během tří minut dvakrát propálil gólmana soupeře a rázem to bylo 0:3.

Další zásah přidal po nesouladu v defenzivě domácích Marek Vintr, a to po hodině hry. Ani Lanžhot se ale nevzdával - divizní nováček se nakonec dočkal čestného zásahu deset minut před koncem, kdy domácí diváky rozjásal Haršič.

Poté už ve zbytku utkání zase hrozila Zbrojovka. Ashiru ve velké možnosti ještě neuspěl, čtyři minuty před koncem ale přidal pátý zásah Antonín Růsek a nigerijský záložník se nakonec hattricku také dočkal. Sudí nařídil v samém závěru penaltu, kterou Ashiru nechytatelně proměnil a stanovil konečný výsledek na 6:1 pro Brno.

Zdroj: http://www.fczbrno.cz

Domácí turnaj U11 - 16.2.2019

Fotbalový oddíl Vás zve na tradiční PAPUČÁK.

Obměněný Lanžhot prověřil třetiligový Hodonín až po půli

Hodonín – Na hodonínské umělé trávě nevyšel hostům začátek zápasu, když po nějakých dvaceti minutách prohrávali o dvě branky....

Členská schůze fotbalového oddílu - ZMĚNA

Halový turnaj Lanžhot - MINI přípravka