Přátelské utkání s SK Líšeň

19.07.2019 | Boris Didov

Lanžhot - SK Líšeň 0:1 (0:1)

V první půli náš soupeř nastoupil v nejsilnější možné sestavě, neboť SK Líšeň zahajuje o víkendu svou soutěž v druhé lize. Soupeř byl lepší na míči, ale kupodivu všech přihlížejících to byl právě náš tým, kdo měl více šancí. Bohužel po zahrávání naší standardní situace před koncem prvního poločasu, jsme z rychlého brejku dostali branku. Ve druhém poločase oba týmy prostřídali a utkání se mnohem více vyrovnalo. V tomto utkání jsme vůbec nezklamali a předvedli více než dobrý výkon.

Do utkání už mohla naskočit naše nová posila Timotej Královič (útočník), který ukázal, že bude usilovat o základní sestavu a soupeři  dělal velké starosti. Předvedená hra našeho týmu byla dobrou pozvánkou pro následující utkání.

Sestava:

Klimeš - Krejčíř, Mikůšek, Bárta, Dobšíček - Kleiber, Simandl, Hílek, Bartoš, Lenhard - Dovhanyuk

Náhradníci: Lapin, Včelka, Hrnčíř, Svitok, Královič

Vstupenky na Baník - aktualizováno

Vstupenky na zápas MOL Cupu Sokol Lanžhot - Baník Ostrava bude možno mimořádně zakoupit i v předprodeji.

4.kolo Fortuna Divize D

Druhý domácí zápas v rámci Moravskoslezské divize sehrajeme v neděli 25.8. od 16:30.

MOL Cup – do Lanžhota přijede Baník Ostrava

V pondělí 19.8. ve 12 hodin bylo v přímém přenosu ČT rozlosováno 2 kolo MOL Cupu. A los nám nemohl přiřadit atraktivnějšího soupeře,...

Zbrojovka B - Lanžhot 1 : 3

Klimeš vychytal Lanžhotu proti třetiligovému Znojmu postup