Halový turnaj Lanžhot - MINI přípravka

13.01.2019 | Michal Bača

Halový turnaj MINI přípravky - Lanžhot 12. 1. 2019

Ještě jednou chválíme všechny naše malé fotbalisty (samozřejmě i fotbalistky) za včerejší turnaj, který byl určen pro ročníky 2012 a mladší (i když si nejsem jistý, jestli někteří soupeři nebyli starší. Ale nechci nikomu křivdit, to si musí každý trenér sáhnout do svědomí. A nebo u nás jsou děti málo živené a nějak nám nerostou)Turnaj se hrál za účasti týmů z Moravské Nové Vsi, Velkých Bílovic, Mikulova, Kútů a domácího Lanžhota. Hráli jsme systémem každý s každým. Utkání trvalo 16 minut. Turnaj se hrál bez umístění, skóre se nepočítalo. Hlavním cílem byla předvedená hra a vítězem bylo každé družstvo. K jednotlivým zápasům není potřeba se sáhodlouze vyjadřovat. Na turnaji byl chvilkama k vidění krásný kombinační fotbal, plný přihrávek a nechyběla ani potřebná bojovnost, důraz a nasazení všech zúčastněných hráčů.
Závěrem nesmí chybět poděkování všem, kteří nám pomohli turnaj zorganizovat a poděkovat i rodičům za podporu a povzbuzování. DĚKUJEME.

Trenéři fotbalových přípravek TJ Sokol Lanžhot. M.+M.+B.+K.+R.

Blansko - Lanžhot 3 : 1

Suveréna soutěže se nám na jeho hřišti zaskočit nepodařilo.

Víkendový program

V sobotu se představíme v druhém jarním soutěžním zápase na hřišti suveréna naší soutěže.

Lanžhot - Nové Sady 3:0

aktualizováno 19.3.2019Lanžhot – Lanžhot vstoupil do jara se třemi novými posilami a ty se při své premiéře ukázaly v dobrém...

Start jarní části fotbalových soutěží je tady!

Soupiska mužů pro jarní část FORTUNA MSD

Lanžhot - HFK Olomouc 1 : 1

Fotbalisté Lanžhota ladili formu pro první divizní duely

Zápas s FC Svratka ZRUŠEN!

Muži A | Sobota 23.03.2019, 15:00
Blansko - Lanžhot