Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Krajský přebor po 6.kole

12.09.2017 | Josef Říha

Zdroj: www.jihomoravskyfotbal.cz

Podívejte se na statistiky po 6. kole krajského přeboru. Od zbytku pole se odděluje čtveřice Bohunice, Svratka Brno, Lanžhot a Bystrc. Kanonýrům vévodí po hattricku do sítě Veselí útočník Ivančic Tomáš Jacko. Už čtvrtá čistá konta v sezoně udrželi Rudolf Bartal a Denis Crhan.

6. kolo

Tatran Rousínov - FC Boskovice 3:1 (1:1); 36. vlastní, 49. (PK) Svoboda, 89. Benda - 11. Martínek
FC Bučovice - FC Svratka Brno 0:2 (0:0); 83. Hansl, 88. Havel
FC Dosta Bystrc-Kníničky - SK Olympia Ráječko 2:1 (0:0); 76. a 90.+4 Svoboda - 61. Sehnal M. ČK: 73. Sedlák (Ráječko)
FK SK Bosonohy - Sokol Lanžhot 0:2 (0:0); 51. Bartal T., 72. Tóth
Tatran Bohunice - SK Vojkovice 4:0 (1:0); 50. a 68. Mach, 26. Musil, 86. Jukl
FC Veselí nad Moravou - FC Ivančice 0:4 (0:2); 16., 56. a 83. Jacko T., 37. Táborský
SK Moravská Slavia Brno - FC Moravský Krumlov 3:1 (2:0); 10. Mballa, 18. (PK) Bombicz, 52. Šeda - 76. Řezáč
FK Mutěnice - Sparta Brno 1:1 (1:1); 38. Maršálek H. - 10. Krejčí T.

Tabulka
1. Tatran Bohunice 6 5 0 1 21:9 15
2. FC Svratka Brno 6 4 2 0 16:2 14
3. Sokol Lanžhot 6 4 2 0 15:2 14
4. FC Dosta Bystrc-Kníničky 6 4 2 0 12:8 14
5. FC Ivančice 6 3 0 3 15:11 9
6. FK Mutěnice 6 2 3 1 8:5 9
7. SK Olympia Ráječko 6 2 1 3 16:12 7
8. FC Moravský Krumlov 6 1 4 1 12:12 7
9. FK SK Bosonohy 6 2 1 3 13:16 7
10. FC Sparta Brno 6 2 1 3 9:14 7
11. SK Vojkovice 6 2 1 3 6:11 7
12. SK Moravská Slavia Brno 6 2 1 3 8:18 7
13. Tatran Rousínov 6 2 0 4 10:19 6
14. FC Boskovice 6 1 1 4 9:12 4
15. FC Bučovice 6 1 1 4 6:15 4
16. FC Veselí nad Moravou 6 0 2 4 4:14 2

Nejvyšší výhry
6:0 Ráječko - MS (3. kolo, 2. hrané)
6:0 Svratka Brno - Sparta Brno (14. kolo, 3. hrané)
0:6 Bučovice - Lanžhot (4. kolo)
0:5 MS - Svratka (4. kolo)
1:6 Rousínov - Ráječko (4. kolo)

Kanonýři
6 gólů: Tomáš Jacko (Ivančice)
5 gólů: Jakub Mičko (Ráječko), Lukáš Čambal (Lanžhot), Ondřej Ullmann (Bohunice), Ladislav Hansl (Svratka Brno)
4 góly: Josef Lička (Rousínov), Daniel Keprt (Ráječko), Ondřej Osladil (Bosonohy), David Jukl (Bohunice), Petr Svoboda (Bystrc), Mário Tóth (Lanžhot)
3 góly: Radoslav Novák (Ivančice), Petr Švancara (Bohunice, hrál pouze jeden zápas), Roman Havlík (Bosonohy), Patrik Bogner, Vojtěch Řezáč (Moravský Krumlov), Petr Loprais (Sparta Brno), Hynek Maršálek (Mutěnice)
Krajský přebor už má celkem 105 střelců

Hattricky
Petr Švancara (14. kolo, 3. hrané, Bohunice - Rousínov)
Lukáš Čambal (4. kolo, Bučovice-Lanžhot)
Ondřej Ullmann (5. kolo, Bosonohy-Bohunice) - 4 góly
Tomáš Jacko (6. kolo, Veselí-Ivančice)

Gólmani s nulou
4 - Rudolf Bartal (Lanžhot), Denis Crhan (Svratka Brno)
1 - Jan Velan (MS), Lukáš Sedláček (Vojkovice), Filip Kratochvíla (Mutěnice), Karel Němeček (Ráječko), Jindřich Bednář (Boskovice), Tomáš Maloň (Bosonohy), Jan Herink (Bystrc), Robert Dang (Bohunice), Roman Vozděk (Ivančice)

Diváků
260 diváků Svratka Brno - Rousínov (5. kolo)
260 diváků Svratka Brno - Sparta Brno (14. kolo, 3. hrané)
250 diváků Svratka Brno - Mutěnice (3. kolo, 2. hrané)
250 diváků Lanžhot - Rousínov (3. kolo, 2. hrané)
250 diváků Bučovice - Svratka Brno ( 6. kolo)
245 diváků Moravský Krumlov - Mutěnice (5. kolo)
244 diváků Bystrc - Bohunice (3. kolo, 2. hrané)

Červené karty
1 - Jakub Holý (Ivančice), Michal Tofl (Sparta Brno), David Jukl (Bohunice), Tomáš Novotný (Mutěnice), Tomáš Fajgl (Vojkovice), Lukáš Svoboda (Lanžhot), Tomáš Bittner (Moravský Krumlov), Jiří Šíma (Bosonohy), Jakub Sedlák (Ráječko)
Týmy: 1 - Ivančice, Sparta Brno, Bohunice, Mutěnice, Lanžhot, Vojkovice, Moravský Krumlov, Bosonohy, Ráječko

 
Aktuální články
Program zápasů

O víkendu se představí pouze mužské kategorie, přípravky mají volno.

 
Lanžhot - Ždírec n. D. 3 : 0

Lanžhot – Letošní zápasy Sokola Lanžhot se většinou odvíjí od toho, jestli se podaří proměnit šance ve vedoucí branku. Pokud ano, tak...

 
Program našich zápasů

Kdy a kde hrají naše mužstva.

 
Žďár n. S. - Lanžhot 1 : 0
 
Program zápasů
 
Souboj divizních nováčků: Lanžhot převálcoval bystrckou Dostu
 
Tomáš Bartal hráčem kola!
 
Program našich zápasů
 
Krajský turnaj přípravek - Lanžhot
 
Bzenec - Lanžhot 1 : 3
 
Utkání
Muži A | Neděle 14.10.2018, 15:00
11. kolo
3:0
Lanžhot - Ždírec nad Doubravou
 
Muži A | Neděle 21.10.2018, 14:30
12. kolo
VS.
Polná - Lanžhot
 
 
TJ Sokol Lanžhot; +420777944491; fotbal.lanzhot(zavináč)seznam.cz
RSS